• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Картопляний сік

Переглядів: 118
09.05.2021 05:53:55

Картопляний сік.

Продовжуючи тему лікувальних властивостей картоплі, для тих хто ще не посадив, і вагається. Чи варто чи ні. Надіюсь наступне стане в нагоді.

В народній медицині широко використовується сік картоплі, він володіє протизапальним, ранозаживляючим та сечогінними властивостями, Сприяє зниженю кислотності шлунку, та артеріального тиску, болю при опіках, а також болю в очах після електрозварювання. Має обволікаючу та протизапальну дію. Що надає чудовий лікувальний ефект при гастритах, виразках шлунку та дванадцятипалої кишки, закрепах, постійних головних болях, діабеті, хворобах печінки, нирок та шкіри. При отруєнях та печії, хворобах горла, лейкозі, бородавках, плямах на шкірі (вітєліго), лікування зобу, ишиаса, Соланін який міститься в соці має спазмалітичний та болевтамовуючий ефект.

Є дані що сік картоплі вбивчо діє на ракові клітини та сприяє виведенню радіонуклідів й важких металів з організму.

Для приготування соку треба взяти 2-3 середні бульби (без ростків та позеленінь), гарно промити (з щіткою) й не очищуючи перетерти на тертці або пропустити через мясорубку або соковижималку. Отриману мезгу кладуть в марлю та витискають сік. Його готують безпосередньо перед вживанням, з 100 г картоплі отримують 50 г соку. Для приготування соку краще використовувати картопля з червонуватою або рожевою шкіркою, тому що в них міститься в півтори рази більше (ніж в світлих сортах) Р-активних речовин. Котрим характерні протизапальні та інші лікувальні властивості.

Майже половина корисних речовин в соці – це калій, тому вживання насичує організм цим так необхідним нас мінералом.

При діабеті вживають 1/3-1/4 склянки соку за 30-40 хв до їжі. Коли до соку привикають вживають по ½ склянки.

При захворюваннях горла (ларингіті та фарингіті) соком картоплі полощуть горло.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS