• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Калина

Переглядів: 129
11.11.2020 12:55:45

До мене дуже багато людей зверталося за останні дні , щоб я написав про калину. А тут дійсно є про що писати.  Їй хотілося б приділити особливу увагу, так як це не тільки лікувальна  ягода, а й символ України.
Калина росте по всій території нашої країни  і доступна в користуванні кожному. 
В  вересні дозрівають її плоди і в цей період починають її збирати, а також після перших заморозків. 
Плоди калини містять дубильні речовини, цукор, ізовалеріанову, аскорбінову і оцтову кислоти, жирне масло, антоціани. В медицині використовують кору гілок і стовбурів калини, заготовлену ранньою весною, а також плоди і квіти калини. Ягоди калини їдять в свіжому вигляді, п'ють чай з ягодами. Ягоди калини з медом вживають при застуді, як заспокійливий засіб, а також при болісних менструаціях.
Плоди калини приймають як загальнозміцнюючий, полівітамінний засіб при гастриті зі зниженою кислотністю, з метою профілактики виразкової хвороби та раку шлунка, як проносний , протизапальний , седативний, сечогінний засіб, при захворюваннях печінки, бронхіті, запаленні легенів.
І як завжди хочу поділитися з Вами рецептом.  Але не забувайте,  що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я .
Рецепт:
1 столову ложку ягід калини залити 200 мл окропу. Дати настоятися протягом 30-40 хвилин. Приймати по півсклянки 2 рази на день. 
Цей рецепт має оздоровчий ефект. Ефективно знімає втому, покращує розумову діяльність, лікує простудні захворювання
 

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS