• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Будра плющевидна

Переглядів: 291
24.05.2021 12:09:37

Будра плющевидна.

Багата на ефірні масла, танін, гіркоти, вільні амінокислоти, холін, каротин, сапоніни, смоли та аскорбінову кислоту.

Покращує апетит, травлення та загальний стан. Використовують як відхаркувальне та розріджуюче мокроту при захворюваннях органів дихання (бронхіті, пневмонії, астмі, коклюші), застосовують також при нирко кам’яній хворобі, хворобах сечового міхура, зменшує приступи болі, підвищує діурез і сприяє відходженню каменів, а також при захворюваннях печінки та жовчного, жовче кам’яній хворобі, гастриті, коліті, порушені травлення, раку печінки, кишечній коліці, малярії, падагрі, та для покращення апетиту.

Внутрішнійи прийом будри плющовидної як ядовитої рослини потребує обережності (при передозуванні викликає сильне слюновиділення).

Протипоказана при епілепсії, гострі ниркові захворювання, великі дози подразнюють ШКТ, вагітність та при кормлінні груддю.

Рецепт (внутрішньо)

1 ч л свіжої трави настояти в склянці окропу 30 хв, процідити. Приймати по ¼ склянки теплого настою 2-4 рази надень при туберкульозі легень, бронхіті, астмі, кровохарканні, гепатиті.

Рецепт (зовнішньо)

1 с т трави кип’ятити в 1 склянці води. Використовувати для обмивань та вани. При подагрі готувати теплий відвар 32-35 *С в відповідній пропорції

Будьте здорові.

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS