• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Сіль при радикуліті

Переглядів: 145
30.05.2021 08:13:17

Сіль при радикуліті та остеохондрозі!

Після того як я написав про лікування сіллю, дуже багато прийшло питань як можна «солі» лікувати сіллю. Писали не тільки в коментарях, а й в вайбер та месенджер. Дехто настільки переконливо і впевнено писав, що це не можливо, що я й сам майже повірив. Я дійсно дуже вдячний за Вашу активність!

І все ж наступні, дієві рецепти від радикуліту та остеохондрозу.

До 1 кг солі (можна і кам’яну і морську) додати 1-2 ст л гірчичного порошку, до цієї суміші долити чверть склянки води, перемішати і поставити на вогонь. Нагріти помішуючи до температури 50 С*, (щоб було гаряче но не обпікало). Перемішати, при необхідності додати ще води. Має утворитись рівномірна напів ріденька каша.

Лягти на живіт, і за допомогою когось нанести лікувальну суміш на вражені місця хребта. Аплікацію необхідно закрити плівкою і зверху накрити шерстяним покривалом.

Лежати поки суміш не прохолоне, потім прибрати, місце обмити теплою водою і гарно витерти. Закутати місце шерстяним колючим шарфом. На протязі 2х днів на вулицю не виходити і нічого важкого не піднімати!

Ще можна нагріти 1 кг морської солі, коли стане гарячою але не обпікатиме, пересипати в мішечок (марлевий або тканинний) і прямо на нього вилити 20-30 мл настойки прополісу. Прикласти мішечок до хворого місця та за допомогою бинта, закріпити. Біль зникне приблизно через 3-4 години.

Будьте здорові.

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS