• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Гіпертонія

Переглядів: 116
10.06.2021 16:49:56

Гіпертонія

Це захворювання останнім часом все молодшає. І якщо раніше це була проблема старшого покоління то на сьогоднішній день все більш молодші люди скаржаться на: головний біль (вранішній і в вигляді тиску в районі потилиці), далі з’являється шум в вухах, запаморочення, відчуття пульсації в голові, плями перед очима. Також приступи стенокардії як правило супроводжують гіпертонічні кризи. Підступність цього захворювання в тому, що протікає дуже повільно й на протязі багатьох років. Звісно у багатьох людей це передається генетично. Але і багато хто набуває це захворювання і з часом воно переростає в серцеву недостатність.

Профілактикою захворювання є дієта, з обмеженням тваринних жирів та солі. Також показана фізична активність: прогулянки на свіжому повітрі, пробіжки (легкі), легкі спортивні ігри. Протипоказані психоемоційні перевантаження, алкоголь та паління мають бути повністю виключені. Звісно не треба забувати, що є випадки (у людей похилого віку як правило) коли знижувати тиск треба дуже обережно і під наглядом лікаря.

Ось чудовий рецепт від гіпертонії:

1 ст л плодів глоду колючого, залити 200 мл окропу, приймати по 200 мл 3 рази на день за 30 хв до їжі.

120 г свіжих квітів глоду залити 1л 40% спирту, настояти в темному місці 2 тижні. Приймати по 40 крапель в 10 мл води 3 рази в день за 30 хв до їжі.

Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS