• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Детокс

Переглядів: 122
17.06.2021 11:19:00

Очищення організму від шкідливих речовин за допомогою йоду – профілактика ревматизму, захворювань легеневої системи, серцево-судинної системи, хронічних розладів ШКТ, порушень обміну речовин, онкологічних захворювань, ну і звісно зменшення негативного впливу екології.

Йод - дуже важливий мікроелемент, нестача якого дуже впливає на стан нашого організму, і може бути причиною багатьох хвороб.

Біологічна роль цього мікроелемента зв’язана с його участю в утворенні тироксину – гормону щитовидної залози. Так як саме тироксин контролює стан енергетичного обміну, впливає на психічний та фізичний розвиток, буре участь в регуляції функціонального стану центральної нервової системи, впливає на дозрівання тканин. Також є важливим, вплив йоду, на зниження рівня холестерину в крові.

Добова необхідна кількість йоду складає 0,1-0,2 мг.

Основні постачальники йоду: морські водорості, морська риба (особливо тріска), м'ясо, яйця, молоко, буряк, салат, морква, картопля, капуста, огірки, яблука, виноград, сливи.

Нестача цього мікроелемента в організмі може привести до хронічного кон’юнктивіту, амбліопії та іншим серйозним порушенням. Йод вважається найефективнішим засобом для профілактики атеросклерозу!

В весняно-літній період є рецепт багатий на йод, аскорбінову кислоту, вітаміни А,В,Е,РР,К,С та інші. Неймовірну кількість мікроелементів необхідних для нормальної роботи всіх органів та систем.

Рецепт

Свіжі листки кропиви замочити в холодній воді на 30-40 хв., потім нарізати (об’єм має вийти приблизно на 0,5 літрову банку), нарізати листки щавлю та петрушки, взяті в рівних частинах, змішати, заправити олією (на смак, байдуже якою). Ваш детокс салат з високим вмістом не тільки йоду а й вітамінів і мікроелементів готовий. Рекомендовано щоденно вживати в період весни та літа. Ну і звісно варто отримати консультацію лікаря перед початком оздоровлення.

Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS