• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Чебрець

Переглядів: 135
01.07.2021 10:48:07

Чебрець

Одна з найулюбленіших трав, яку додають не тільки в їжу, а й напої. Звісно адже чаї з чебрецем дуже смачні бо містять багато ефірних олій. В народній медицині препарати з чебрецю широко застосовують при ларингітах, трахеїтах, бронхопневмоніях, а також при захворюваннях органів травлення з послабленням шлункової секреції, атонією, спазмами кишечника та метеоризмом. Чебрецем лікують безсоння, бронхіальну астму, задуху, неврози, геморой, захворювання суглобів, паралічі, невралгії, та виганяють глисти. Як зовнішній засіб застосовують при запаленнях ротової порожнини, нервових та шкірних захворювань. Та як протисудомний засіб.

Чебрець багатий ефірними маслами як вповільнюють старіння, його не обов’язково приймати внутрішньо, можна маленький мішечок з чебрецем опустити в гарячу ванну.

Також допомагає при болях в спині (масаж з використанням масла чебрецю)

Протипоказано при кардіосклерозі, миготливій аритмії, атеросклерозі судин головного мозку, при зниженій функції щитовидної залози, при вагітності, Тимол, що міститься в рослині , шкідливо діє на печінку й нирки.

При інсульті: залити 8 ст л трави чебрецю ½ л горілки, настоювати 14 днів, процідити. Щодня втирати в онімілі частини тіла. Одночасно можна приймати внутрішньо по 30-40 крапель 3 рази на день.

Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS