• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Парило

Переглядів: 288
30.07.2021 20:36:24

Парило звичайне (Реп‘яшок) запобігає руйнуванню хрящової тканини і склеротичним змінам капілярів. Перешкоджає росту ракових клітин і утворення тромбів. Знімає запалення і прискорює процеси загоєння тканин, в тому числі і після операцій. Підвищує імунітет і витривалість організму при різних навантаженнях.

Відновлює нервову систему, покращує пам'ять, підтримує нормальний рівень інсуліну і холестерину. Очищає бронхи, і цією травичкою можна вилікувати навіть застарілий бронхіт.

Застосовують при діабеті, панкреотиті, холециститі, коліті, гастриті, вегетосудинній дистонії, болі в горлі, гінекології, легеневих захворюваннях, захворюваннях печінки, жовчного, нирок, сечового міхура, порушеннях роботи шкт та інших.

При цирозі печінки одну столову ложку подрібненої сухої трави Рипяшку заливають однією склянкою окропу, настоюють дві години і проціджують. Приймають по половині склянки тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування 21 день. Потім роблять двотижневу перерву і лікування повторюють.

При панкреатиті

Одну столову ложку сухої подрібненої трави Рипяшку заливають однією склянкою окропу, доводять до кипіння, остуджують і проціджують. Приймають по половині склянки тричі на день перед їжею. Курс лікування три тижні. Потім роблять тижневу перерву. Проводять не менше трьох курсів лікування.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS