• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Пижмо

Переглядів: 119
30.07.2021 20:38:25

Пижмо.

Дуже актуально зараз розповісти про захисника шлунку та печінки. І в цьому нам допоможе Пижмо звичайне.

В науковій медицині використовують як глистогінний засіб та при захворюваннях шлунку, при гастриті, зі зниженою кислотністю, ахілії, при захворюваннях кишечника, при ентероколітах, та інших колітах. Як жовчогінний засіб при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, при гепатитах, холециститах, ангіохоліциститах. Як тонізуючий засіб, покращує секреторну функцію шлунку. Підвищують артеріальний тиск, уповільнює ритм серця. Збільшує амплітуду сецевих скорочень.

В народній медицині як протизапальний, антисептичний, протимікробний, жарознижуючий, протилямбліозний, вяжучий, потогінний та інсектицидний, приймають при інтоксикаціях викликаних туберкульозом легень, при ревматизмі, поліартритах, при порушенні менструального циклу, нервовому виснаженні, запаленнях сечового міхура і нирок, від головного болю, для лікування епілепсії та ниркокам’яної хвороби.

Зовнішньо використовують для лікування виразок, гнійників, синців, корости, ревматизму, спазмів м’язів кінцівок та для миття голови при вошивості. Ванни з настою пижмо використовують для лікування подагри і ревматизму.

Протипоказано при вагітності. Передозування призводить до отруєнь.

Настій суцвіть 10 г сировини на 200 мл води. настояти 2-3 години, процідити. Приймати по 1 ст л 3-4 рази на день за 20 хв до їжі. При захворюваннях печінки та жовчного міхура (гепатит, холецистит), при гострих шлунково-кишкових захворюваннях, шлункових колітах, закрепах, затримці газів, як протиглисний засіб.

Зовнішньо

Настій суцвіть 10 г сировини на 200 мл води. настояти 2-3 години, процідити. Приймати в вигляді теплих ванн чи компресів при подагрі, ревматизмі, болях в суглобах, вивихах, при судомах ніг та як ранозаживляюче.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS