• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Петрові батоги

Переглядів: 729
30.07.2021 20:40:25

Час прийшов збирати Петрові батоги або Цикорій -

засіб що активізує обмін речовин в організмі, та рятівник підшлункової. Яка першою приймає удари стресу, та шкідливих звичок.

Використовують при лікуванні хвороби печінки, нирок, діабету, обмінного поліартриту, діатезу, алергічних захворювань, екземи. Використовують як сечогінний засіб. При запальних процесах жіночої статевої системи, при гострому чи хронічному запаленні підшлункової залози, заспокійливо діє на центральну нервову систему.

З кореню цикорію роблять замінник кави. Використовують для покращення апетиту, покращення травлення, при легких формах діабету, холециститу, при шкірних захворюваннях зв’язаних з порушенням обміну речовин.

Корінь цикорію використовують як настій (2ч л подрібненого кореня на 1 склянку окропу – добова норма) при захворюваннях печінки, жовтусі, збільшені селезінки, каміннях в жовчному міхурі, захворюваннях нирок.

4 ст л суміші коренів та трави цикорію на 1 склянку окропу, кип’ятити 5 хв, настояти 1 годину, процідити. Використовувати зовнішньо від шкірних захворювань, вугрів, фурункулів, гнійних ран, екземи, а також для ван при діатезі у дітей, компресів та обтирань. Процедури роблять 2-3 рази на день. Ванни на ніч.

Будьте здорові

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS