• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Гінкго

Переглядів: 111
10.09.2021 06:17:03

Гінкго дволопатеве.

Походить з Китаю, та останнім часом все частіше зустрічається не тільки в ботанічних садах а й на присадибних ділянках. Листя збирають протягом усього вегетаційного періоду і навіть восени. Листя містить кемпферол, кварцетин, білобетин, та інші флавоноїди, нонакозан, гексакозанол, пініт, шикімову, ліноленову, хінну та гідрогінкголову кислоти, лактони, терпени, віск, крохмаль, пентозан, жирну та ефірну олії.

Препарати з листя виявляють спазмолітичну, судинорозширювальну і бактеріостатичну дію. Експериментально й клінічно доведено, що вони прискорюють кровообіг у периферичній і мозковій ділянках і сприяють постачанню кисню до них, причому не виявляють жодної побічної дії, не впливають на кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень та дихальних актів.

Призначають як активатор судин при атеросклеротичній ангіопатії, діабетичних ушкодженнях судин з загрозою гангрени, при ушкодженні судин нікотином у завзятих курців, при недостатньому кровопостачанні мозку, хворобі Рейно, а також при бронхіальній астмі. Особливе значення препарати Гінкго мають при геріатрії, бо їхня дія починається повільно і утримується довго. Інших препаратів рослинного походження з такою самою дією не існує, що робить цю рослину унікальною.

Внутрішньо – відвар 15г сухого листя на 200 мл води, варити 3 хв, настояти 10 хв, пити тричі на день по третині склянки, при склерозі судин мозку у людей похилого віку і венозній недостатності ніг, варикозному розширені вен та при геморої.

Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS