• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Імунітет

Переглядів: 118
24.09.2021 10:44:41

Імунітет

Властивість організму протистояти дії шкідливих впливів, його захисна реакція.

Звісно є вроджений сильний імунітет. Але, є і у людини також можливість набути активний імунітет, і відбувається це шляхом відповіді на інфекції або вакцинації. Це зумовлено функціями клітин імунної системи (імуноцитами), центральне місце серед яких займають лімфоцити (похідні від них плазматичні клітини виробляють антитіла).

Набутий пасивний імунітет розвивається при передачі антитіл дитині з молоком матері або при штучному введені антитіл для підвищення імунітету організму.

Деякі рослини діють по двом напрямкам одночасно, наприклад Ехінацея. По перше вона стимулює імунну систему, допомагає їй боротись з інфекціями, включаючи й вірусні. А по друге вона містить три з’єднання з специфічною антивірусною активністю – кавову кислоту, цикорієву кислоту та ехінацин і діє вже в середині клітин. Екстракти її коренів діють схоже до інтерферону, який виробляється для захисту від вірусів людським організмом.

Настій кореня ехінацеї 1:10 на 70% спирті приймають по 20-30 крапель 3 рази на день при різних запальних процесах внутрішніх органів, станах психологічної депресії, фізичному і нервовому перевантаженні й виснажені, хронічних й інфекційних захворюваннях.

Звісно не варто забувати, що рецепти хоч і взяті з медичних енциклопедій, та не підходять всім. Тому перед початком лікування отримайте консультацію у свого сімейного лікаря. 

Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS