• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Очищення організму

Переглядів: 89
27.10.2021 20:02:45

Збір трав для очищення організму.

До його складу входять найсильніші протипаразитні трави, які справляються з усіма видами гельмінтів, та найпростіших, знищують яйця та личинки, виводять осілі в органах і тканинах шлаки, шкідливі речовини, активно загоюють вражені місця, та відновлюють організм, нормалізують функціонування шлунково-кишкового тракту, нирок та печінки, стабілізують самопочуття, надають сил та енергії, посилюють імунітет.

Склад:

Пижмо - глистогінний засіб широкого спектру. Дієвий при захворюваннях шлунку, захворюваннях кишечника. Як жовчогінний засіб при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, при гепатитах, холециститах, ангіохоліциститах. Як тонізуючий засіб, покращує секреторну функцію шлунку. Протизапальний, антисептичний, протимікробний, жарознижуючий, протилямбліозний, вяжучий, потогінний та інсектицидний, приймають при інтоксикаціях викликаних туберкульозом легень, при ревматизмі, поліартритах, при порушенні менструального циклу, нервовому виснаженні, запаленнях сечового міхура і нирок, від головного болю, для лікування епілепсії та ниркокам’яної хвороби.

Полинь - чистить організм від одноклітинних мікроорганізмів, лямблій, трихомонад, стафілокока та інших, які призводять до запалення кишківника та хвороб печінки, шкірних захворювань (псоріаз, дерматит, діатез, екзема, алергії ).

рекомендована для пацієнтів після променевої терапії, при безсиллі, при захворюваннях печінки, анацидному та гіпоацидному гастриті, чудово стимулюють функцію травних залоз, посилюють секрецію жовчі, володіє протизапальними властивостями, при ревматизмі і опіках, метеоризмі.

Горіх - лист горіха приймають при авітамінозах, виснажені організму, гастритах, колітах, й ентероколітах з проносами, фурункульозі, сечокам’яній хворобі, цукровому діабеті, жовтусі, діатезі, подагрі, як кровоспинне та протиглисне. Понижає рівень цукру в крові.

Собача кропива - сердечний, послаблюючий, потогінний, антигельмінтний засіб. При пухлинах та гангренозних ранах, при пневмонії та респіраторних інфекціях, при епілепсії. Лікують гастрит та коліт зі схильністю до спазмів. Проти судомний, кардіотонічний, сечогінний, седативний засіб. При епілепсії збільшує інтервали між приступами. Зменшує інтенсивність головних болей, покращує сон, позитивно впливає при порушені статевої функції у чоловіків.

Тисячолистник - деревій покращує звертання крові та має протизапальні властивості , тому часто використовується майже при всіх внутрішніх кровотечах, знімає спазми сечовивідних шляхів, жовчних протоків, кишечника, шлунку, тонізує мускулатуру матки, дієвий при нефрологічних та урологічних захворюваннях (гострі та хронічні цистити, уретрити, гломерунефрити, туберкульоз нирок).

Протипоказано вагітним, кормлячим, людям з чутливістю до індигридієнтів, людям з гострими захворюваннями печінки, нирок та шкт (при хронічній формі необхідна консультація лікаря) Туйон, що міститься в пижмі є отруйною речовиною тому, передозування може призвести до побічних ефектів. Полин отруйна рослина Неможна приймати при виразці шлунку, вагітним, при малокров’ї. Довготривале і надмірне вживання полині навіть у невеликих дозах призводить до судом, конвульсій, галюцинацій, і психічних розладів.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS