• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Противірусні та протибактеріальні трави

Переглядів: 148
16.04.2022 14:24:26

Віруси, бактерії та інші токсини потрапляючи в наш організм стають причиною багатьох запальних процесів в нашому організмі. В боротьбі з вірусними захворюваннями та запальними процесами хочу нагадати про трави які стануть в нагоді. До противірусних трав відносяться: материнка – ще з давніх часів її застосовували «від нечистої сили» саме так кваліфікували вірусні інфекційні захворювання. Материнка - сильний антисептик з протизапальною, жовчогінною дією. Виділяють сечогінну та анестезуючу дію. Завдяки вмісту ефірних олій, флавоноїдів, дубильних речовин, вітаміну С, калію та кальцію – материнка стимулює вироблення лейкоцитів, клітин крові що вступають в бій з вірусами та бактеріями. Активує імунну систему та знеболює завдяки вмісту тимолу. Тому її і застосовують при бронхітах, пневмоніях, ангінах та захворюваннях ШКТ та гінекології.

Також противірусними властивостями природа наділила кореневища Лепехи або Аїру. Фітонциди які містяться в аїрі – це біологічно активні речовини, що пригнічують розвиток вірусів та бактерій. Застосовують при лікуванні грипу, вірусних захворювань та проблем ШКТ.

Ну і як не сказати про Мелісу, вміст ефірної олії, дубильних речовин, мінеральних солей, кислот та гіркот з цукрами надає їй справді сильних противірусних та бактеріостатичних властивостей. Меліса – рятівник при вірусних захворюваннях дихальних шляхів та органів травлення.

Пам’ятаємо, що діагностику та лікування призначає лікар. Та самолікування шкідливе для вашого здоров’я! Настої трав та чаї вище представлених трав, зменшать запальні процеси та покращать самопочуття і будуть чудовим помічником основної терапії призначеної лікарем.

Будьте здорові! Все буде Україна!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS