• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Трави з протизапальними властивостями

Переглядів: 93
26.04.2022 22:53:58

Запальні процеси в організмі можуть мати різні причини. І сьогодні я розповім про трави які природа наділила протизапальними властивостями. Адже фітотерапія не тільки пригнічує запальні процеси а й стимулює регенерацію клітин та знеболює.
Основною протизапальною рослиною є Ромашка лікарська. Вона універсальна завдяки вмісту ефірних олій, флавоноїдів, кумаринів, гіркот, полісахаридів, каротину, холіну, аскорбінової та інших органічних кислот. І застосовують майже при всіх запальних процесах, як зовнішньо так і внутрішньо. ЇЇ універсальність, та широкий спектр дії і додав до її назви «Лікарська». В Чебрецю теж протизапальні ефірні масла, які містять тимол, борнеол, карвакрол. Є універсальним антисептиком та протизапальним засобом. В основному чебрець застосовують при респіраторних захворюваннях, запальних процесах верхніх дихальних шляхів, бронхітах, пневмоніях. Крім того він стимулює імунну систему та сприяє швидшому видужанню.
Ну і звісно Шавлія яка теж Лікарська, має потужні протизапальні, дезінфікуючі, кровоспинні властивості. Застосовують як внутрішньо так і завнішньо. Настої та чаї з Шавлії багаті на вітаміни А,Е,К,РР, бета-каротин, органічні кислоти, кальцій, калій, магній та залізо. Що робить їх джерелом здоров’я!
Будьте здорові! Все буде Україна!
www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS