• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Кориця

Переглядів: 74
22.05.2022 18:49:11

Кориця

Ця пряність допоможе розпалити внутрішній вогонь, відновити життєві сили та стимулювати потік енергії в організмі. Кориця - справжнє дитя Сходу, невід'ємний інгредієнт традиційної китайської медицини.

Кориця надає комплексну дію, тонізуючи весь організм, нормалізує рівень цукру в крові, стимулює приплив крові до матки, допомагає при застудах, здутті живота і шлункових спазмах, пригнічує нудоту і нормалізує апетит.

Ця лікарська рослина дуже корисна при: діабетах та нечутливості до інсуліну, нейродегенеративних захворюваннях ( Альцгеймера, розсіяний склероз, паркінсона), покращує мозкову діяльність, знімає біль у горлі та допомагає при ангіні, знижує концентрацію цукру у крові, знижує рівень холестерину, підсилює метаболізм глюкози у 20 разів, збільшує чутливість клітин до інсуліну, що в свою чергу допомагає скинути вагу. Все більше досліджень показує, що ціннамальдегід (унікальна речовина що міститься в кориці) ефективний відносно раку прямої кишки та печінки.

Також має наступні властивості: Антидіабетичні, протидіарейні, протигрибкові, протимікробні, антисептичні, спазмолітичні, противірусні, в'яжучі, вітрогінні, стимулює кровообіг, гіпохолестеринемічні, гіпоглікемічні, муколітичні.

Дозування:

Щоб досягти терапевтичного ефекту досить вживати 3-5 грамів кориці на день. А от споживання більше 7 грамів на день протипоказано, так як містить кумарин токсичний для печінки.

Не використовувати під час вагітності, а також за наявності виразок шлунку

та дванадцятипалої кишки.

Будьте здорові! Все буде Україна!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS