• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Підмареник

Переглядів: 69
16.06.2022 03:14:56

Підмаренник недаремно заслужив народне прізвисько «прилипало» Це рослина-пристосуванець, рослина-виживальник. Це сильна кровоочисна та сечогінна рослина, підмаренник стимулює лімфатичну систему та допомагає при застої в лімфо-вузлах та запаленні гланд. Як і будь-яка рослина, що впливає на лімфатичну систему, його можна застосовувати при різних формах хронічних шкірних захворювань, а значить, підмаренник стане вам у нагоді при лікуванні акне, екземи, псоріазу, куперозу та кропив'янки.

Кашка зі свіжого листя підмаренника принесе полегшення при новоутвореннях, кістах, акне, фурункулах, абсцесах, сонячних опіках, ранах і мозолях, заспокоїть роздратовану, почервонілу, натерту, шкіру, що погано гояться. Позитивний вплив ця рослина на сечовий міхур і нирки, знижуючи затримку рідини в організмі і відновлюючи циркуляцію в системах цих органів.

Разом з тим ця рослина має протипоказання: індивідуальна непереносимість і вагітність. Через сечогінний ефект слід з обережністю застосовуватися хворими на діабет. Звичайний підмаренник слабо отруйна рослина, тому його не дають вживати дітям та вагітним і годувальницям.

Будьте здорові! Все буде Україна!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS