• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Чай

Переглядів: 67
21.06.2022 02:25:27

За оцінками вчених, у чайному листі міститься близько 300 інгредієнтів, включаючи білки, жири, понад 10 видів вітамінів, а також чайний фенол, теїн та ліпідні цукри.

Вітамінам С, Е, D, нікотиновій кислоті та йоду чай зобов'язаний своєю репутацією напою довголіття. Феноли, що містяться в чайному листі, поглинають радіоактивні речовини, виводячи з організму навіть відкладений у кістках стронцій, сильна антиоксидантна активність зеленого чаю, надає листям потенціал профілактики раку.

Вважається, що високе споживання зеленого чаю в Китаї та Японії частково є причиною низької захворюваності на рак у цих країнах.

Теїн розширює судини, активізує кисневий обмін та покращує м'язовий тонус без почастішання пульсу та підвищення тиску. Чай також має потогінну та сечогінну дію, стимулює нирки, зміцнює серце і шлунок, допомагає виводити токсини. Теїн у поєднанні з чайним фенолом запобігає підвищенню рівня холестерину в організмі і тому чай можна використовувати для профілактики інфаркту міокарда. Чайний фенол, подібно до вітаміну D, також сприяє хорошій прохідності судин.

Завдяки вищеописаній дії, чай благотворно впливає на кровотворну функцію, зміцнює м'язи та кістки, підтримує функцію щитовидної залози.

Завдяки своїй терпкості чай корисний при інфекціях травлення, допомагаючи підтягнути слизові оболонки кишківника та зменшити пухкість. Міцну заварку чаю можна використовувати для заспокоєння роздратованих повік, при укусах комах, набряках. Кофеїн в чаї може допомогти полегшити головний біль, хоча менш ефективно, ніж кава. Згідно з дослідженнями, зелений чай визнано набагато кориснішим напоєм, ніж чорний чай. Клінічні випробування показують, що зелений чай може сприяти схудненню та лікуванню гепатиту, і є припущення, що він допомагає запобігти карієсу. Недавнє клінічне дослідження показало, що зелений чай має генопротекторну дію, допомагаючи запобігти дегенеративним змінам в організмі та потенційно сповільнюючи процес старіння. Клінічне дослідження 2013 року показало, що екстракт зеленого чаю, який приймали жінки протягом 4 місяців, успішно зменшував міому матки.

Будьте здорові! Все буде Україна!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS