• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Шавлія

Переглядів: 131
06.07.2022 01:33:02

Латинська назва шавлії походить від слова salvere - бути врятованим.

Вона має потужні антимікробні властивості, а тому позитивно впливає на запалені слизові оболонки та підтримує імунітет, має тонізуючий та зміцнюючий ефект при застудах, грипі та підвищеній температурі. Полоскання горла простим настоєм шавлії принесе довгоочікуване полегшення при виразках у ротовій порожнині, тонзиліті, фарингіті, ларингіті, глоссіті, стоматиті та захворюваннях ясен. Шавлія нормалізує гормональний фон, стимулює вироблення естрогену, а отже, дуже корисний для жінок у менопаузі, особливо тих, хто страждає від нічної пітливості та припливів жару.

Одним з основних сильних сторін шавлії, є зниження секреції залоз, тому він здатний допомогти при надмірному слиновиділенні, пітливості, нежиті, вагінальних виділеннях та проносі. Його можуть застосовувати молоді мами, для зменшення кількості грудного молока. Крім того, ця рослина покращує пам'ять та концентрацію при хворобі Альцгеймера та деменції. Шавлія стимулює роботу печінки та травної системи, допомагаючи розщепленню їжі та холестерину, знижуючи газоутворення та полегшуючи симптоми нетравлення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Не використовувати під час вагітності! Протипоказаний у період грудного вигодовування, крім випадків зменшення та припинення лактації.

Містить туйон, який у великих кількостях може бути токсичним.

Не рекомендується приймати великі дози протягом тривалого часу, краще дотримуватись щоденної рекомендованої дози.

Будьте здорові! Все буде Україна!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS