• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Омела біла

Переглядів: 55
30.01.2023 10:59:46

Омела біла
Це рослина, про цілющі властивості якої існує багато міфів та досить не звичних варіантів застосування. З давніх давен вважається важкою артилерією в світі фітотерапії та народної медицини. І звертаються до неї здебільшого дійсно в складних ситуаціях. Рослина отруйна, токсична, тому довготривале застосування та високе дозування може призвести до отруєння організму. Хоча її якраз і рекомендують приймати при отруєнні іншими рослинами.
В народній медицині застосовують при гіпертонічній хворобі, атонії кишківника, стенокардії, зморщеній нирці, неоперабельних формах раку, легеневих, носових, маткових, шлунково-кишківникових кровотечах, гемороїдальних кровотечах, як проти конвульсійний засіб при епілепсії та істерії, при головному болі, запаморочені, склерозі судин головного мозку.
Омела містить сліди алкалоїдів, каротин, цукри, смолисті речовини, аскорбінову кислоту, холін, дубильні, гіркі й сапоніномісткі речовини, фловоноїди, жирні кислоти, цериловий спирт.
Чай з омели рекомендують як загальнозміцнюючий засіб для підвищення тонусу життя, слабким людям похилого віку та при запаморочені.
Зовнішньо порошок та настій Омели застосовують як пом’якшувальний та знеболюючий засіб при абсцесах та інших захворюваннях шкіри.
Омела біла проявляє глистогінну, гіпотензивну, кровоспинну, седативну, знеболюючу та антиалергійну дію. Експериментально доведено, що очищений екстракт омели білої при внутрішньом’язових інєкціях гальмує розвиток ракових клітин.
Рецепт (для всіх перерахованих вище захворюваннях, і навіть ракових пухлинах різних органів)
¼ чистину пляшки наповнити подрібненою сировиною омели білої, залити 500 мл горілки, настояти 21 день в темному місці. Приймати по 20-30 крапель 3 рази на день. Невеликими курсами з перервами. 2 тижні приймаєм тиждень перерва.
Не можна вживати людям з низьким тиском та вагітним.
Будьте здорові! Все буде Україна!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS