• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Цинк

Переглядів: 106
20.11.2020 08:53:25

Постійно тече з носа? Риніт? Чи може нігті стали ламкими? Проблемне волосся? Тоді ця стаття для вас. Я перерахував не всі але основні наслідки нестачі ЦИНКу в організмі. Звісно лікування наслідків  не приносить результатів, ми міняємо шампуні, ховаєм руки в кишені, давши нігтям відпочити від манікюру, скуповуємо все дорожчі засоби від нежиті, і так вже не перший рік ми лікуєм не те що треба. Тому я завжди розповідаю, що самолікування може бути шкідливим і безрезультатним, а лікар поставивши діагноз, знаходить причину тієї чи іншої проблеми.
Цинк - бере участь в кровотворенні, синтезі амінокислот та формуванні деяких ферментів. Входить в склад інсуліну , нормалізує жировий обмін, він необхідний для нормальної роботи ендокринних систем. Добова норма Цинку 10-15мг.
Звідки ми отримуєм ЦИНК: жовток, м`ясо, сири, птиця, крупи, овочі, часник, грецькі горіхи, морепродукти, гриби, пшенична мука, печінка.
Цинк необхідний людям після операцій на очах, а також тим хто хоче мати здорову шкіру, волосся, нігті. Також він не дає розвитися таким захворюванням очей як кон’юнктивіт, абсцес, герпес. Людина в раціоні якої мало цинку, ризикує втратити гостроту зору.
Будьте здорові
 

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS