• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Деревій

Переглядів: 147
20.11.2020 08:58:02

Сьогодні чудова нагода розповісти про деревій або тисячолистник. Так як діє він як гіпотензивний засіб, зменшує кількість  серцевих скорочень, що в наш час буде корисним для зменшення впливу стресу на організм. Володіє заспокійливими властивостями при невростенії, істерії, гіпертонії. Експерементально доведено ,що деревій покращує звертання крові та має протизапальні властивості , тому часто використовується  майже при всіх внутрішніх кровотечах. Деревій також підсилює скорочення гладкої мускулатури матки, що робить його ефективним при кровотечах матки, знімає спазми сечовивідних шляхів, жовчних протоків, кишечника, шлунку, тонізує мускулатуру матки, дієвий при нефрологічних та урологічних захворюваннях (гострі та хронічні цистити, уретрити, гломерунефрити, туберкульоз нирок). При кровотечах ерозійної шийки матки використовують тампони змочені стерильним настоєм або відваром деревію , а при випаданні гемороїдальних вузлів і геморою з кров‘ю накладають серветки змочені в холодному відварі деревію.
Мазь на основі деревію є надійним помічником господинь при порізах, так як не тільки зупиняє кров ,а й пришвидшує загоєння.
В зборах тисячолистник використовують при хворобах шлунково-кишечного тракту, так як він підсилює секрецію шлункового соку, жовчевивідну функцію, зменшує метеоризм. Використовують при язвах шлунку та дванадцятиперстної кишки, при хворобах печінки, гепатитах, холецеститах. 
Збір 1
 При маточних кровотечах на підставі фібріміом, запальних процесах сечостатевої системи.
Деревій і кропива беруться порівну. 1 столову ложку суміші залити стаканом кип‘ятку. Настояти 15 хв, проціджують, п’ють як чай по 1/2 стакана 2-3 раза на день.
Збір 2
При захворюваннях печінки, нирок.
1 ст л трави і квітів заливають 300мл кип'ятку настояти годину в темному місці, процідити. Випити на протязі дня.
Будьте здорові.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS