Полин гіркий
Полинь гірка.
Не можу я пройти і цю чудову рослину, вирішив про неї написати так як кількість ваших звернень неймовірно велика, і це не останній пост про неї, так як про неї можна писати і писати. Рослина сильнодіюча, це правда, та небезпечна і тут під питанням її широке використання.
Отруйна рослина! Неможна приймати при виразці шлунку, вагітним, при малокров’ї. Довготривале і надмірне вживання полині навіть у невеликих дозах призводить до судом, конвульсій, галюцинацій, і психічних розладів.
Таке враження, що якщо є якась тяжка недуга до відповідь одна - полинь…. Так дійсно спектр її дії неймовірно широкий: вона рекомендована для пацієнтів після променевої терапії, при безсиллі, при захворюваннях печінки, анацидному та гіпоацидному гастриті, чудово стимулюють функцію травних залоз, посилюють секрецію жовчі, володіє протизапальними властивостями, при ревматизмі і опіках, метеоризмі.
Також за допомогою полині чистять організм від одноклітинних мікроорганізмів, лямблій, трихомонад, стафілокока та інших, які призводять до запалення кішківника та хвороб печінки, шкірних захворювань (псоріаз, дерматит, діатез, екзема, алергії ), при високій температурі, різних простудних захворюваннях з виділенням слизу.
Ще з давніх часів полином обкурювали будинки щоб вберегтись від злих духів, хліви – щоб худоба не хворіла, багато і досі користуються цими засобами і вони допомагають.
Рецепт 1 при захворюваннях печінки
1 чайна ложка на 1 склянку окропу, настояти 10хв, п’ють по 50 мл 3 рази на день за 30 хв до їжі
Рецепт 2 при хронічному алкоголізмі
Суміш трав полину гіркого і чебрецю 1:4
Беруть 1 столову ложку суміші на 1 склянку води. Кип’ятять 5 хв і настоюють 10хв. П’ють настій по 1 столовій ложці 3 рази на добу за 30 хв. До їжі. Курс лікування 2-3 місяці (по 2 тижні на місяць)
Приймати рекомендовано зі збором меліси, м’яти, материнки, кропиви собачої, синюхи, глоду, 3 рази на день через 2 години після їжі.