• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Спориш

Переглядів: 115
13.12.2020 08:16:01

 Звісно в одному пості я не відповім одразу на всі питання, але розповім про рослину яка з давніх часів допомагає не тільки з хворобами сечостатевої системи а й сприяє зачаттю дитини.

Спориш - в народній медицині використовують в боротьбі з багатьма недугами: запальні процеси в нирках, сечоводах, сечовому міхурі, підшлунковій залозі, жовчекам’яній хворобі, гастриті з підвищеною та недостатньою кислотністю шлункового соку. Коліту, захворювань дихальних шляхів, сольового діатезу. Має антимікробні та протизапальні властивості.

Настій трави 15г або 3 ст л сировини на 200мл окропу, приймати по 1/3 склянки 2-3 рази на день перед їжею.

Настій спориша понижує тиск, покращує роботу легень. Назначають при маточних кровотечах в після родовий та після абортивний період, підсилює скорочення маткової мускулатури і зупиняє кровотечі.

Спориш є чудовим кровоспинним засобом, підвищує тонус матки, змінює pH сечі (закислює), покращує кровобіг коренів волосся, нігтів, володіє сучогінними та жовчегінними властивостями.

3-4 ст л спориша на ½ літра окропу, настояти в теплому місці або термосі 4 години. Пити по ½ склянки 4 рази на день за 20-30 хв до їжі

При гінекологічних захворюваннях запального характеру, при худобі та ожирінні за рахунок нормалізації обміну речовин, для боротьби із слабкістю у людей похилого віку та після хвороб, при неврозах. Сприяє зачаттю дитини.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS