• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Шипшина

Переглядів: 132
11.11.2020 12:27:08

Сьогодні хочу Вам розповісти про ще одні чарівні плоди. Це плоди шипшини. Так як і горобина, кущі шипшини ростуть майже в кожному дворі , але це зовсім не проста ягода. І як ви вже бачили в попередньому дописі то разом із своєю подругою горобиною може стати чарівною сумішшю для лікування.
 Завдяки багатому вмісту вітамінів і флавоноїдів плоди шипшини мають різнобічну дію. Виявляють діуретичну, кровоспинну і в'яжучу дію. Плоди шипшини знижують вміст холестеролу  в крові, уповільнюють відкладання атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах.
Шипшину можна використати як ефективний лікарський засіб при захворюваннях, що супроводжуються запаленням слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, при порушенні кровотворення та згортання крові, для нормалізації життєвих сил та прискорення загоювання ран, та станах, що супроводжуються затримкою рідини в організмі, піску і каменях в сечових шляхах. Застосовують для нормального зростання кісток при переломах, при зниженні секреторної діяльності шлунка.                                          Не забувайте що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.              Збір загальнозміцнюючий:
1ст.л нечищених плодів залити 2 склянками кип'ятку,  кип' ятити при закритій кришці 10 хвилин, настоювати одну добу, процідити.
Приймати по 1/4 склянки 3-4 рази в день перед їжою.
Збір вітамінний:
Взяти 5 гр. свіжих ягід шиповника, почистити від сім'ян. Плоди залити одним  стаканом кип'ятку,  настоювати в термосі  2-3 години. Процідити через 2 шари марлі. Пити по 1  склянці настою в день.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS