• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Переглядів: 131
16.12.2020 08:22:56

Конюшина лугова.

Ця рослина неймовірно цілюща і спектр її дії неймовірно широкий. Завдяки великому вмісту вітамінів та мінералів.

В склад рослини входять: глікозиди, жирні масла, ефірне масло, кумаринові, саліцилові, і органічні кислоти, каротин, вітаміни Е, В1,В2,К, С.

В народній медицині використовують як відхаркувальний пом’якшувальний засіб при захворюваннях органів дихання, а також як протизапальне, потогінне, при простудних захворюваннях, запаленнях гортані, ангіні, гарячці та малярії.

Застосовують при атеросклерозі який супроводжується шумом в вухах. При набряках спричинених серцем або нирками.

Конюшину широко використовують в дерматології як внутрішньо при алергічних захворюваннях шкіри, васкулітах, облисінні, сивому волоссі, вітєліго, так і зовнішньо в вигляді припарок, компресів, ванн при алергічних враженнях шкіри. Сік конюшини втирають в корені волосся щоб не більшало сивини.

Також використовують як тонізуючий засіб при втраті сил, анемії, жовтусі. Позбавляє болі, голови, при ревматизмі, кишкових та ниркових колік, болючих місячних, жінкам в кліматичний період – зменшує приливи.

.

1 ст л конюшини на 200 мл окропу, настояти 1-2 г, п’ють по 1/3 склянки три рази на день при захворюваннях легень та бронхів.

Мазь: квіти конюшини настоюють на оливковій або соняшникові олії (1:2) 2 тижні в теплому місці.

Протипоказано вагітним. Перед початком будь якого лікування, проконсультуйтесь зі своїм лікарем, так як самолікування шкідливе для вашого здоров’я!

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS