• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Собача кропива

Переглядів: 599
26.12.2020 08:45:06

Собача кропива застосовується в народній медицині як сердечний, послаблюючий, потогінний, антигельмінтний засіб. При пухлинах та гангренозних ранах, при пневмонії та респіраторних інфекціях, при епілепсії. Лікують гастрит та коліт зі схильністю до спазмів.

Препарати рослини рекомендовані при серцевому неврозі, ішемічній хворобі, кардіосклерозі, початкових стадіях гіпертонічної хвороби, міокардиті. Використовують як седативний засіб при вегетоневрозі, істерії, неврастенії. Глуху кропиву серцеву застосовують як заспокійливий засіб, що в кілька разів сильніший за валеріану лікарську.

Проти судомний, кардіотонічний, сечогінний, седативний засіб. В гінекології використовують в зборах для покращення роботи органів травленої та видільної системи, при токсикозах, тиреотоксикозі, різноманітних порушеннях статевого циклу у жінок, при фіброміомах матки, при клімаксі. При епілепсії збільшує інтервали між приступами. При контузіях та церебральному атеросклерозі зменшує інтенсивність головних болей, покращує сон, позитивно впливає при порушені статевої функції у чоловіків.

Протипоказання. Не рекомендовано приймати при пониженому тиску, й уповільнені серцевого ритму. В сильно великих дозах – небезпечний. В день не можна приймати більше 2 склянок настою. Підвищує тонус матки протипоказано вагітним.

Настій трави собачої кропиви.

15 г трави на 200 мл окропу, настояти 2 години, процідити. Приймати по 1/3 склянки 2-3 рази на день за 1 годину до їжі при порушеннях менструального циклу, при фіброміомах матки.

Настій 1 ст л на 1 склянку окропу, настояти 10 хв, п’ють по 50-70 мл тричі на день. При неврозах

Будьте здорові

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS