• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Кукурузні рильця

Переглядів: 128
05.01.2021 12:51:16

Сьогодні розповім про кукурудзяні рильця, які нам допоможуть зменшити навантаження на печінку, на нирки. Особливо це важливо в період святкувань.

Кукурудзяні рильця з давна використовують при лікуванні захворювань нирок, зокрема при гломерулонефриті, нефролітіазі, циститі, уретриті, при хворобах печінки, для зниження апетиту при ожирінні, при серцевих та ниркових набряках та хворобах жіночих статевих органів.

В кукурудзяних рильцях міститься багато вітаміну К,В1,В2, Е, С, Р, РР, жирна та ефірна олія, аскорбінова кислота, гіркі глікозиди, сапоніни, дубильні речовини, флаваноїди, алкалоїди.

Кукурудзяні рильця використовують як жовчогінний засіб при холіциститах, холонгітах, гепатитах та жовчнокам’яній хворобі. Крім того їх застосовують при кровотечах зв’язаних з низьким протромбіном, при маточних кровотечах, крововиливах в скловидне тіло, геморагічних діатезах, при конюктивітних кровотечах.

В якості сечогінного засобу їх використовують при сечокам’яній хворобі, каменях в сечовому міхурі, при циститі й простатиті. При глаукомі та набряках серцевого походження.

В зборах використовують для лікування запальних процесів в нирках, надниркових залозах, сечовому міхурі, при подагрі, поліартриті, розладнанні кровообігу, для лікування екземи, алергічних станів, а також при шлункових, кишкових, та маточних кровотеч.

Не забувайте, що самолікування може бути шкідливе для Вашого здоров’я. Перед початком любого лікування проконсультуйтесь у свого лікаря.

1 ст л кукурудзяних рилець на 1 склянку окропу, кип’ятити 10 хв, настояти 30 хв. П’ють по 1 ст л 3 рази на добу через 2 години після їжі. При вище вказаних хворобах

Екстракт кукурудзяних рилець готують на 70% спирті. Назначають внутрішньо по 25-30 капель з водою 3-4 рази в день до їжі при гепатиті, холециститі, циститі, нефриті.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS