• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Цестит

Переглядів: 116
11.11.2020 12:29:36

Сьогодні хочу приділити увагу жіночій половині людства.  Дуже багато жінок з приходами холодів зіштовхуються з такою проблемою - як цистит. Ця проблема спричиняє багато дискомфорту,  це шкодить не тільки фізичному , а й психологічному здоров'ю жінок. А саме головне , якщо  його не лікувати вчасно , то в майбутньому це може спричинити багато проблем із жіночим здоров'ям.
Цистит — це запалення слизової оболонки сечового міхура .
Основною ознакою є часте болісне сечовипускання. Хворобливі позиви супроводжуються виділенням невеликої кількості сечі. Сеча каламутна, іноді містить видимі гнійні нитки та пластівці.
Хочу поділитися  народним рецептом який  допомагає вилікувати і запобігти захворюванню. Це рецепт прекрасний  загальнозміцнюючий засіб при захворюванні сечостатевої системи. Не забувайте вчасно отримувати консультацію лікаря і що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я. 
Збір при циститі:
50 гр. червоного вина і ягід ялівцю, по 20 гр.  подрібненого березового листя, насіння петрушки, подрібненого кореня любистку лікарського, 250 гр. води.
Спосіб застосування:
Змішайте трави. 1 ст.л. суміші залийте холодною водою і залиште на 6 годин. Після цього поставте суміш на слабкий вогонь, кип'ятіть 15 хв. потім охолодити і процідити. Добавте вино.  
Споживати по 1/2 склянці  4 рази в день на протязі місяця

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS