• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Грицики

Переглядів: 114
05.01.2021 12:58:45

Грицики звичайні.

В народній медицині їх використовують як кровоспинний засіб, при гіпертонічній хворобі, гастриті, виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки, циститі, енурезі. Застосовують при легеневих кровотечах, злоякісних виразках та раку шлунку, пухлинах та фіброміомі матки, при дизентерії, туберкульозі легень, малярії, захворюваннях печінки, гінекологічних та венеричних захворюваннях, при гострих та хронічних запаленнях нирок. Сік рослини п’ють при ревматизмі та проносі. Лікують пієлонефрит та жовче кам’яну хворобу.

Зовнішньо використовують в виді примочок і компресів, для промивання ран.

В науковій медицині широко застосовується як кровоспинний засіб в акушерстві та гінекології. Препарати грициків знижують артеріальний тиск, звужують периферичні судини, скорочують м’язи матки. Прискорює звертання крові, та підсилює моторику кишківника.

Грицики багаті на дубильні речовини, філохінон, аскорбінову, фумарову, яблучну, і цитринові кислоти, флавоноїди, рутин, діосмін, аміни, холін, ацетилхолін, тирамін, гістамін летку олію. Провітамін ретинол, рибофлавін, кальцифероли, фітоциди, залізо хром, мідь, марганець.

Протипоказано вагітним й тим хто кормить груддю. Абортивна дія! Як контрацептивний засіб затримує овуляцію.

Перед застосуванням проконсультуйтесь у лікаря, самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.

2-3 ст л трави залити 1 склянкою окропу, настояти, процідити. Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день при туберкульозі легень, гастриті, хворобах печінки.

40-50 г трави залити 1 л окропу, настояти 1 годину, процідити. Приймати теплим при хворобах печінки та нирок.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS