• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Псоріаз

Переглядів: 176
03.02.2021 06:50:48

Псоріаз

Це хронічне, не інфекційне, рецидивне захворювання шкіри незрозумілої етіології, локалізуючись в основному на ліктях, колінах, попереку. Проявляється рожево – червоними вузликами з тенденцією до злиття в бляшки, вкритими срібно-білими лусками.

Яких тільки причин не приписували цій хворобі, а методи лікування пішли ще дальше від трав до різних небезпечних і отруйних речовин. Як людина з медичною освітою, та фітотерапевт не рекомендую звертатись до методик які є небезпечні для Вашого життя. Людина яка зіштовхнулась з цією хворобою, на прийомі у лікаря, з гордістю та вогнем в очах розповідає які методи були опробуванні. Але віз і нині там… Пам’ятайте що самолікування може бути небезпечним для вашого життя. Та завжди, перед початком лікування, отримуйте консультацію лікаря.

Фактори, що провокують розвиток псоріазу: Ендокринні порушення, порушення обміну речовин, нервове перевантаження й сильний стрес, надмірна вага, надмірне вживання алкоголю, хронічні запальні захворювання, інфекційні захворювання, зміни в імунній реактивності організму. Ці фактори не є причиною псоріазу, й достеменно не відомо що саме і в який момент дає поштовх розвитку хвороби.

Хочу виділити декілька кроків з чого варто почати, або на що звернути увагу, коли зіштовхнулись з цією недугою.

Перш за все рекомендовано звернути увагу на підшлункову залозу, адже вона одна з перших реагує на стрес, а йому часто приписують причину цієї проблеми. І звісно тому, що підшлункова в нашому організмі незамінний орган який бере участь майже в усіх процесах життєдіяльності й відповідає за пігментацію шкіри. Інше на що варто звернути увагу це жовчний міхур та печінку, рух жовчі в організмі забезпечує не тільки нормальне травлення а й вберігає організм від шкідливих мікроорганізмів. Печінка також впливає на пігментацію шкіри. Ну і звісно звернути увагу на кишківник, адже це ядерний реактор нашого організму, який формує наш імунітет. Разом із шкірою є елементом складної імунної системи людини.

Висновок: без нормальної роботи підшлункової, жовчного, печінки, кишківника неможливо позбутись псоріазу. І хочу поділитись дієвими рецептами.

Алтей лікарський

Корінь алтею лікарського 1 ст л на 200 мл кип’яченої води кімнатної температури, настояти 4 години. Кип’ятити 6-7 хв. пити теплим по 2-3 ст л 3-4 рази на день.

Лавандовою ефірною олією змазують псоріазні бляшки.

Хвойна ванна

Один раз на десять днів рекомендується приймати хвойну ванну. Беруть 500г свіжої хвої, ялини або сосни на 5 л води, кип’ятити 10 хв. Роблять ледь теплу ванну для всього тіла на 10-15 хв

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS