• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Невроз

Переглядів: 108
05.02.2021 20:51:28

Неврози

Звісно це проблема сучасного світу коли ми постійно кудись біжим і не завжди встигаєм. То як нагороду отримуємо неврози, наші не здійснені мрії а часто і зовсім нам не потрібні теж ведуть до тих самих неврозів. І треба пам’ятати, що всі розлади нервової системи, неврози, невралгії, мігрені та інші, потребують негайної медичної допомоги, так як лікувати необхідно не тільки симптоми, якими вони супроводжуються а й причину виникнення й розвитку. Я поділюсь рецептом який допоможе позбутись симптомів, які супроводжують захворювання нервової системи, но позбутись цих захворювань вам допоможе лікар – невропатолог.

Увага! Лікувати захворювання нервової системи з допомогою вин треба дуже обережно та тільки в період ремісії, оскільки даний метод лікування може замість полегшення привести людину до іншої біди, призвести до алкоголізму.

Рецепт

Подрібнену, суху собачу кропиву (пустирник) 100 додайте в ½ літра ледь підігрітого червоного міцного вина, накрийте кришкою й доведіть до температури, близької до кипіння. Починаюче закипати вино зніміть з вогню і поставте на водяну баню на 30 хв. Потім процідить й охолодить. Настій приймати вранці та ввечері по ½ склянки до їжі. Протягом 2 тижнів.

Будьте здорові! І пам’ятайте, щоб не сталось, ваше здоров’я важливіше і цінніше. І з розумінням цього ваші нервові клітини не тільки почнуть відновлюватись а й ще й мстити винним в їх загибелі!!!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS