• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Кора дуба

Переглядів: 449
11.02.2021 09:23:42

Кора дуба - міцний аргумент в стоматології, гінекології, дерматології!

В цьому пості я намагатимусь виділити основні напрямки застосування та протипоказання.

Застосовують як протизапальний, в’яжучий і протигнильний засіб при запалення слизової оболонки рота, глотки і гортані, при гінгівіті, стоматиті, пародонтозі, флюсі, гастриті, при шлункових кровотечах, проносі, ентериті й хворобах печінки й селезінки, при рахіті, випадінні прямої кишки й туберкульозі, при захворюваннях лімфатичних вузлів, захворюваннях шкіри, екземи, тріщини, відмороження, опіки тощо, а також при отруєнні грибами, алкалоїдами та солями міді, свинцю й олова. В гінекології використовують для спринцювань при шийкових й піхвових болях, вульвовагініті й виразковому кольпіті. Внутрішньо приймають при надмірних місячних. Відваром галів лікують опіки. Жолуді застосовують при захворюваннях травного каналу, а також як сурогат кави.

Протипоказання: Кору з обережністю призначають тим, у кого спостерігалися проблеми з печінкою та нирками та є схильність до закрепів. При вагітності кору дуба доцільно застосовувати зовнішньо, якщо жінка має алергічні реакції на компоненти інших лікарських засобів. Однак слід виключити індивідуальну чутливість до діючих речовин кори дуба. Препарати кори дуба не можна вживати тривало. Часті полоскання ротової порожнини й горла можуть призвести до зниження нюху. А вживання всередину може спровокувати дублення слизової оболонки травного каналу. Також хочу нагадати, що самодіагностика та самолікування шкідливе для вашого здоров’я.

Настій кори дуба

Внутрішньо: Настій дубової кори: 1 чайна ложка кори на 400 мл холодної кип’яченої води, настоюють 6-8 годин. Приймати по 2-3 ст л 3-4 рази на день

Жолудева кава 1 ч л подрібнених и підсмажених до почервоніння жолудів на 1 склянку окропу. 1 склянка на день, за три прийоми, при хронічних катарах кишківника (проносах)

Зовнішньо відвар кори 40 г на 200мл окропу для примочок при опіках

Більше цікавої інформації можна знайти на сайті www.fitoterra.com.ua

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS