• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Алкоголізм

Переглядів: 121
23.02.2021 05:21:17

Алкоголізм – психологічне захворювання, викликане систематичним, надмірним вживанням спиртних напоїв, характеризується сильним бажанням випити. Це визначення не може вмістити в себе всю біль цієї проблеми, а також пояснити в повній мірі з чого починати лікування. Звісно в наш час є неймовірно велика кількість різних засобів (дієвих і не дуже, безпечних та не зовсім), і тут варто підійти з розумінням всіх можливих наслідків. Лікування необхідно починати з визнання. Не можливо вилікувати людину яка не вважає себе хворою. Визнавши проблему необхідно звернутись до лікаря, нарколога чи психолога, але таки лікаря. Бо в деяких особливо тяжких випадках без супроводу медиків не можливо навіть почати лікування (через постійну алкогольну інтоксикацію). Також з лікарем необхідно вирішити як лікуватись (в залежності від важкості хвороби, діагнозів, та стану організму хворого) можна вибрати як медикаментозне так і траволікування, а в деяких випадках і поєднувати. Я застерігаю від самолікування, та від препаратів які отруюють організм, бо можна і побороти хворобу, а можна і втратити близьку людину. В фітотерапії є багато рецептів для лікування алкоголізму, і я вважаю самими дієвими ті які направлені на очищення печінки, виведення залишків розпаду алкоголю, очищення та нормалізації роботи органів травлення. Адже саме продукти розпаду алкоголю неймовірно шкідливі. В печінці відбувається окислення етанолу до ацетальдегіду – отруйної речовини, що негативно впливає на всі органи та клітини організму. Лікуйте печінку – й фізична залежність піде на спад, а з психологічною боротись буде легше, коли особисте бажання хворого, позбутись шкідливої звички буде підтримане близькими.

Збір: чебрецю 4 частини, полин гіркий 1 частина, золототисячник 1 частина. Збір в вигляді настою п’ють при бажанні випити. 1ст л збору настояти 1-2 години в склянці окропу і п’ють по 1-2 ст л 3-4 рази на день до їжі на протязі 2-3 місяців.

Чай: Полинь 2 ст л, звіробій 2ст л, м’ята 2 ст л, деревій 2 ст л чебрець 1 ст л, корінь дудника лікарського 1 ст л , ягоди ялівця 1 ст л. 4 чайні ложки гарно перемішаного збору настояти в літрі окропу. Процідити, додати до смаку меду і пити теплим замість чаю по склянці теплого настою 3-4 рази на день до їжі, при добровільному бажанні позбутись алкогольної залежності. Курс лікування 10 днів, перерва 3-5 днів. При потребі курс повторюють.

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS