• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Олія виноградних кісточок

Переглядів: 171
05.03.2021 14:33:32

Олія виноградних кісточок, вважається рецептом здоров’я, молодості та краси!

Називають також гормоном молодості через високий вміст біофлавоноїдів (рослинних поліфенолів, схожих по структурі на естрогени людини). В олії виноградних кісточок природа сконцентрувала найцінніші вітаміни, мікроелементи, жирні кислоти, дубильні речовини. Ці компоненти запобігають розвитку атеросклерозу, знижує рівень холестерину в крові, володіє протизапальними та бактерицидними властивостями. Вповільняють процеси старіння, зменшують процеси відмирання клітин людського організму. Містить вітаміни (Е, А,В1,В2,В3,В6,В9,В12,С) макро та мікроелементи (калій, натрій, кальцій, залізо, та інші), багаті також на Омега-6 (до 70%) та Омега-9 (25%). По своїй структурі схоже з соняшниковою олією, а по харчовій цінності може конкурувати з соевою, соняшниковою і кукурузними оліями.

Нерафінована олія виноградних кісточок холодного віджиму робить міцнішими судини, покращує їх еластичність, знижує концентрацію холестерину. Зменшує ризик тромбозу, та застосовують в лікуванні гіпертонії, ішемічної хвороби, серцевої недостатності, інсультів, інфарктів, тромбозів, атеросклерозу, ерозій шлунку, колітів, гастритів, гепатитів, холецеститів, церозу печінки, жовчо-кам’яної хвороби, Корисно для вагітних та тих хто кормить груддю, так як впливає не тільки на кількість молока а й на його якість, полегшує ПМС й гармональне переналаштування в період клімаксу, попереджає виникнення запальних процесів, інфекційних та гормонозалежних, захворювань статевої системи, безпліддя. Ефективно регенерує клітини шкіри (при опіках, порізах, ранах), лікує псоріаз, вугрі, трофічні виразки, піодермію.

При варикозі – рекомендовано втирати олію виноградних кісточок, легкими, масажними рухами, починаючи від кінчиків пальців і в верх до бедр. Можна одночасно приймати масло внутрішньо. Один раз на день по 1 десертній ложці.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS