• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Пієлонефрит, пієліт, цистит, катар сечових шляхів

Переглядів: 207
18.03.2021 09:57:56

Пієлонефрит, пієліт, цистит, катар сечових шляхів

Запалення сечового міхура як правило результат роботи інфекцій (з нирок або з сечовивідного каналу). Проявляється як часті і болючі відвідування вбиральні, кров та гній в сечі.

Пієліт – запалення ниркових лоханок в наслідок проникнення мікробів з кров’ю, лімфою, чи через цистит. Як правило супроводжується довготривалим запальним процесом нирок (пієлонефрит). Катар – запалення слизової оболонки сечових шляхів.

Я хочу поділитись цікавими і дуже дієвими рецептами які направленні на подолання цих недуг, та нормалізувати роботу сечостатевої системи!

Алтея лікарська. Відвар коренів (6 г або 2 ст л коренів на 200 мл окропу) п’ють гарячим по ½ або 1/3 склянки 3-4 рази на день після їжі (при запалені сечового міхура та болючому, не контрольованому сечовипусканні)

Кавун. При циститах, нефритах і пієлонефритах рекомендовано з’їдати по 2-2,5 кг свіжих кавунів в їхній сезон.

Волошка синя. 4 ст л листочків цвіту волошки синьої, рилець кукурудзи, хвоща польового, коренів бузини трав’янистої, листків мучниці, березових бруньок в пропорціях 1:1:1:1,5:1,5:1,5 заливають на ніч 1 л кип’яченої води кімнатної температури, зранку кип’ятять 5-7 хв. проціджують і п’ють по 1 склянці 5 разів на день при затримці сечі в наслідок запалення сечостатевих органів.

Настій волошки синьої (листочків квітів) 1 ст л на 1 склянку окропу, п’ють теплим по 1 ст л 3 рази на день при циститі, пієліті, уретриті.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS