Простатит
Передміхурова залоза – це суто чоловічий орган, тому і простатит розвивається тільки у чоловіків. У жінок у дистальній третині сечовипускного каналу (уретри) існують залози Скіна – аналоги простати, запалення яких може спричинити розвиток клінічних ознак, схожих з проявами простатиту. Про розвиток хвороби, ризики раку й те, що варто після 40 років час від часу відвідувати уролога, а чоловікам старшого віку це треба робити регулярно, думаю це всім відомо. Тому в цьому пості приділю увагу профілактиці та цікавим рецептам, які Вам сподобаються!
В якості профілактики необхідно вживати їжу багату на цинк, селен, бета-каротин, вітамін С і Е, побільше бобових та насіння. Мінімум тричі на тиждень їсти жирну рибу, омега-3 яка міститься в ній, покращить імунітет і захистить від інфекцій та простатиту.
Займатись фізичними вправами які покращують кровообіг тазу. Кохайтеся!
Квасоля звичайна – Щоденно рекомендується з'їдати по 3 ст л вареної квасолі.
Кукурудза звичайна – містить глутамінову кислоту, яка запобігає росту простати.
Цибуля ріпчаста – в свіжому вигляді чи як настій, корисно використовувати при гіпертрофії простати.
Петрушка кучерява – Настій листків (1ст л сировини на 400 мл окропу, настояти 2 години) п'ють по ½ склянки 4 рази на день до їжі. При простатиті
Перій повзучий – Відвар коренів (2 ст л сировини на 500 мл окропу, варять 10 хв) п'ють по ½ склянки 4 рази на день до їжі при запалені передміхурової залози.
Небезпечним є самодіагностика та самолікування! Перед початком лікування отримуйте консультацію лікаря.
Будьте здорові! Замовити збори трав чи записатись на консультацію можна за номером телефону 063 107 69 79 , месенджер та вайбер.