• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Ромашка лікарська для очей

Переглядів: 3398
25.03.2021 10:14:10

Ромашка лікарська – ну що нового можна про неї написати? Хочу виділити її використання при різноманітних захворюваннях очей, завдяки своїм протизапальним, спазмалітичним та заспокійливим властивостям. В народній медицині її рекомендують використовувати при блефариті, ячмені на оці, абсцесі, кон’юнктивіті. Вологі компреси чудово допомагають при астенії та головних болях. Ефективно знімають втому контрастні компреси, приготовані з квітів ромашки, а також допомагають при інфекційних захворюваннях викликаних стафілококами чи стрептококами. Внутрішньо застосовують в вигляді настоїв, відварів, чаю для відновлення працездатності, при гострих шлунково-кишкових захворюваннях, запальних процесах слизової оболонки ока.

Саме головне що треба пам’ятати – тільки при правильному дозуванні ромашка приносить полегшення очам, а також не рекомендовано довготривале вживання. Протипоказано вагітним.

1 ст л квітів ромашки лікарської на 1 склянку окропу, настояти 10 хв, охолодити. Зберігати в холодильнику. Ввечері змочити ватні тампони в ромашковому настої та покласти на очі. Лежати з компресом не більше 15 хв. Має оздоровчий ефект, знімає запалення очей, набряки, корисно при кон’юнктивітах, блефариті, глаукомі.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS