• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Тополя чорна

Переглядів: 116
01.04.2021 21:15:04

Тополя чорна.

Для лікувальних цілей заготовляють листкові бруньки тополі. Вони містять фенолглюкозиди саліцин і популін, флавоноїди, 3-метиловий ефір галангіну та кемпферолу, піностробін, піноцембрин, рамноцетрин, рамнетин, ізорамнетин, органічні кислоти: бензойну, коричну, галову, кавову, ферулову і яблучну, вітамін С, жирну олію та інші сполуки.

Препарати тополі мають діуретичні, антисептичні й потогінні властивості. Найчастіше їх застосовують при захворюваннях нирок, циститах, нетриманні сечі, болісному сечовипусканні, особливо при вагітності й після операцій, та при гіпертрофії простати. Ще препарати застосовують при неврозах, різних видах невралгії, артритних захворюваннях, геморої, атонії кишечника, діареї, простудних захворюваннях, грипі. Як антисептичний засіб та такий, що сприяє розрідженню харкотиння, застосовують при гострих запальних процесах дихальних шляхів та хронічного бронхіту з гнійним мокротинням.

Важливо підкреслити, що бруньки тополі чорної навіть при довготривалому вживанні не виявляють побічного впливу на організм.

Рецепт

2 ч л подрібненої сировини настоюють 15 хв на 1-2 склянки окропу, проціджують і одержаний настій випивають за день за 3-4 прийоми

Зовнішньо – сидячі ванни з настою

3 ст л сировини варити 5 хв в 4 склянках води, настояти 4 години. Процідити і додати до ванни при геморої.

Будьте здорові!

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS