• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Верба біла

Переглядів: 110
20.04.2021 20:19:02

Верба біла.

Це чудове дерево подарувало нам ацетилсаліцилову кислоту, яка була виділена з кори, на початку ХІХст. Саліцин – має заспокійливі, протизапальні, жарознижувальні, знеболювальні, потогінні властивості та перешкоджає утворенню тромбів. Кора також має в’яжучі, кровоспинні, сечогінні, дезінфікуючі, антиревматичні дії.

Використовують кору верби білої як зовнішньо так і внутрішньо. При гастриті, коліті, дизентерії, лихоманці, внутрішніх кровотечах, туберкульозі, тифі, ревматизмі, гінекологічних хворобах, ангіні та гострих респіраторних захворюваннях. Зовнішньо застосовують для полоскання горла і порожнини рота, а також для ванн для ніг при виразковій хворобі, підвищеній пітливості ніг, хворобах шкіри.

Ванни з відвару кори рекомендують при варикозному розширенні вен.

Відвар 1 ст л на 1 склянку води, кип’ятити 1 хв, настояти 1 годину. Поцідити. Приймати по 1 ст л 3 рази на день до їжі. При лихоманці, простуді, плевриті, гнійно-слизистих виділеннях, захворюваннях печінки, селезінки, при запалені нирок і сечового міхура.

Відвар: 10г кори верби подрібнюють, заливають 300мл води кімнатної температури, кип’ятять 15 хв і охолоджують. Приймають по ½ склянки 3 рази на день за 30 хв до їжі.

Увага! Протипоказана кора верби, людям з чутливістю до саліцилатів, та з захворюваннями шлунку та дванадцятипалої кишки, які супроводжуються підвищенням кислотності шлункового соку, хворим на бронхіальну астму.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS