• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Серцева недостатність

Переглядів: 137
20.04.2021 20:23:29

Серцева недостатність.

Це комплекс розладів, спричинених в основному, зниженням скорочувальної здатності серцевого м’язу. Виникає при перевтомі та перенавантаженні серця. Наслідком серцевої недостатності є застій крові, оскільки ослаблений серцевий м’яз не забезпечує необхідного кровообігу. Найчастіше недостатність лівого шлуночка серця протікає з застоєм крові в легенях (супроводжується задухою, ціанозом, відхаркуванням крові), а недостатність правого – з венозним застоєм великого кругу кровообігу (супроводжується набряками, збільшенням печінки). В результаті серцевої недостатності відбувається гіпоксія органів та тканин, ацидоз та інші порушення метаболізму. Гостра серцева недостатність найчастіше буває лівошлуночковою та проявляється приступами астми серцевої.

Абрикос

Свіжі абрикоси корисні при серцево судинних захворюваннях які супроводжуються набряками. Хворі практикують один розвантажувальний день в тижні, на протязі якого з’їдають 300г кураги рівними порціями за 4 прийоми і випивають ½ л абрикосового соку з м’якоттю. Курага рекомендована при атеросклерозі та коронарній недостатності як джерело калію.

Глід

Настій висушених квітів глоду 5г або 1 ст л на 200мл окропу, п’ють по ½ склянки 2-3 рази на день при різних захворюваннях серцевого м’язу з симптомами стенокардії.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS