• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Інулін

Переглядів: 97
20.04.2021 20:28:28

Інулін

Ви мабуть подумали про інсулін, ні мова сьогодні піде про інулін. Це природній полісахарид який отримують з коренів та бульб певних рослин. Більше всього інуліну міститься в топінамбурі, багато його в часнику, кульбабі, ехінацеї. Він дуже сильно впливає на обмін речовин. Та виводить з організму важкі метали, радіонукліди, холестерин та токсини. Сприяє засвоєнню вітамінів та мінералів в організмі, особливо кальцію, магнію, цинку, міді, заліза, фосфору. Знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, пом’якшує їх наслідки, зміцнює імунну систему.

Крім того інулін сприяє розвитку бактерій Біфідоум, що нормалізує функціонування шлунково-кишкового тракту. Та прибирає закрепи та діарею. Інулін не тільки знижує рівень цукру у діабетиків а й є чудовою профілактикою в боротьбі з ускладненнями діабету.

Корисно приймати інулін при ожирінні, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, інфаркті міокарда, жовчо та нирко кам’яних хворобах, артриті та остеохондрозі.

Для підсилення дії інуліна його корисно поєднувати з соками інших природніх цилителів: селери, петрушки, облепихи, шипшини, калини або женьшеню.

Будьте здорові!

www.fitoterra.com.ua

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS