• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика

Про нас

         Мене звати Пашов Андрій Іванович, я травник, фітотерапевт, біоенергетик в третьому поколінні.
Маю медичну освіту фармацевта – провізора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Також пройшов навчання в ПВНЗ Київського медичного університету по курсу фітотерапія і біоенергофарматерапія. Є членом асоціації фахівців з народної і нетрадиційної медицини України.
         Моє покликання – допомагати людям. Це не тільки моя робота, а й те від чого я отримую справжнє задоволення. Я ніколи не припиняю навчатися і поповнювати свої знання. Я досліджую рослинний світ, вивчаю його властивості і якості, щоразу він мене дивує все більше.
         На цьому сайті ви знайдете трав’яні збори зроблені мною власноруч , так як під  час виготовлення , я своїми руками заряджаю їх біоенергетично. Всі трави представлені в зборах зібрані мною особисто в певні періоди року і тільки в екологічно чистих куточках України. В кожен рецепт входить від 18 до 25 цілющих трав.
Також хочу розповісти про ще один продукт представлений на сайті – це свічки. 
Здоров’я людини – це баланс фізичного, духовного, біоенергетичного і психічного стану. Не дарма кажуть ,що всі хвороби від стресу.
         Тому бажано лікувати все разом. Всі свічки представлені на сайті - ручної роботи. І кожна з них направлена на певні аспекти. Своїм впливом на енергетичну систему вони лікують головні болі, нервову систему, стабілізують тиск, відновлюють гормональний баланс, захищають від різних захворювань.
І головне , не забувайте, що попередити захворювання набагато легше ніж його лікувати. Тому ведіть здоровий образ життя, правильно харчуйтесь , пийте достатньо чистої води.
         Будьте здорові , Ваш народний цілитель Пашов Андрій Іванович   
 

Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS