• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Золота свіча

Золота свіча
Артикул: 0001
Ціна: 200.00 грн   
Є в наявностіТо, що ж таке біоенергетика? Це концепція згідно з якою існують тонкі поля, які генерують живі організми.  Ці поля мають свою енергію та інтенсивність. Звісно вони і відповідають за енергетику людини. І коли на енергетичному рівні людини втомлена то і на фізичному це проявляється, болями й хворобами. Стреси – те,  що б’є по енергетиці людини і наносить шкоду фізичному тілу.
           Тому біоенергетика спрямована на відновлення психо-емоційного стану, зменшення впливу навколишнього середовища та покращення захисних функцій організму.
           Біоенергетику широко використовують в дихальних практиках, йозі, остеопатії, медитаціях і навіть коли ми налаштовуємо свої думки на позитивний лад - це теж біоенергетика.

Одним з найпоширеніших помічників в роботі з біополем є свіча.
Також можна відмітити, що жодна релігія в світі не обходиться без свічок. І з давних давен, поколіннями в Україні передавались методики заговорюваня свічок, зараз про них кажуть як козацько - характерницькі але насправді вони набагато давніші. Хочу запропонувати вам підібрати свічку направлену на ваші потреби. Кольорові свічки випромінюють специфічні вібрації та мають різний вплив.

Золота свіча – цей колір розвиває розуміння та привертає вплив космічних сил, інтуїція, успіх, багатство. Заговорюють золото на удачу та фінансову вигоду. Якщо заговорювати на здоров’я то звісно це підвищення захисних функцій організму, позбавлення від вірусних та запальних процесів. На біоенергетичному рівні золото очищає біополе від негативних впливів та додає сил в роботі над задуманим!

Будьте здорові!Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS