Збір №2 серцево судинний - заспокійливий
Збір серцевого судинний – Заспокійливий
В збір входить 15 трав, для покращення роботи сердця, нормалізує тиск, знімає втому, зменшує рівень стресу, атеросклероз, допомагає з серцевими проблемами для відновлення після інфаркту, для відновлення судин, запобігає утворенню та пришвидшує розсмоктування тромбів. Відновлює нервову систему, покращує пам'ять, підтримує нормальний рівень інсуліну та холестерину.
Склад: пустирник, глід, материнка, гінкго, цикорій, буркун, рип’яшок, ромашка, троянда, липа, тисячолистник, верес, овес, шипшина, м’ята.
Увага, містить трави які понижають тиск! Перед вживаням отримайте консультацію лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.
Пустирник - Препарати рослини рекомендовані при серцевому неврозі, ішемічній хворобі, кардіосклерозі, початкових стадіях гіпертонічної хвороби, міокардиті. Використовують як седативний засіб при вегетоневрозі, істерії, неврастенії. Глуху кропиву серцеву застосовують як заспокійливий засіб, що в кілька разів сильніший за валеріану лікарську.
Глід - Застосовують як седативний засіб, заспокійливий. Глід знижує артеріальний тиск, поліпшує коронарний кровообіг, використовується при гіпертонічній хворобі, стенокардії, міокардитах, серцево-судинній недостатності, у клімактеричному періоді. Знижують проникність капілярів і судин.
Глід здатний збільшувати силу серцевих скорочень, регулювати артеріальний тиск, високий – знижує, низький – підвищує.
Зменшує збудливість нервової системи, та зумовлює глибокий, спокійний, тривалий сон, не спричиняючи після пробудження станів психічного пригнічення.
Материнка - від невриту, радикуліту, гастриту, Має сильну заспокійливу дію.
Також при спазмах шлунку, жовтусі, хворобах печінки, при сильному кашлю.
Та основне - це звісно її властивості лікування епілепсії
Гінко - Препарати з листя виявляють спазмолітичну, судинорозширювальну і бактеріостатичну дію. Експериментально й клінічно доведено, що вони прискорюють кровообіг у периферичній і мозковій ділянках і сприяють постачанню кисню до них, причому
не виявляють жодної побічної дії, не впливають на кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень та дихальних актів.
Призначають як активатор судин при атеросклеротичній ангіопатії, діабетичних ушкодженнях судин з загрозою гангрени, при ушкодженні судин нікотином у завзятих курців, при недостатньому кровопостачанні мозку, хворобі Рейно, а також при бронхіальній астмі. Особливе значення препарати Гінкго мають при геріатрії, бо їхня дія починається повільно і утримується довго. Інших препаратів рослинного походження з такою самою дією не існує, що робить цю рослину унікальною.
Цикорій- використовують при гострому чи хронічному запаленні підшлункової залози, заспокійливо діє на центральну нервову систему.
Буркун - підсилює кровообіг, зменшуює набряки, зупиняє запальні процеси. Володіє спазмалітичними, гіпотензивними, пом’якшувальними, відхаркувальними, болевтамовуючими, ранозагоюючими властивостями. Також запобігає утворенню та пришвидшує розсмоктування тромбів.
Рип’яшок - запобігає руйнуванню хрящової тканини і склеротичним змінам капілярів. Перешкоджає росту ракових клітин і утворення тромбів. Знімає запалення і прискорює процеси загоєння тканин, в тому числі і після операцій. Підвищує імунітет і витривалість організму при різних навантаженнях.
Відновлює нервову систему, покращує пам'ять, підтримує нормальний рівень інсуліну і холестерину.
Ромашка - В фітотерапії вважається одною з основних трав яку використовують для оздоровлення організму.
За своє широке використання отримала назву «лікарська»
Шипшина - завдяки багатому вмісту вітамінів і флавоноїдів плоди шипшини мають різнобічну дію. Виявляють діуретичну, кровоспинну і в'яжучу дію. Плоди шипшини знижують вміст холестеролу в крові, уповільнюють відкладання атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах.
Троянда- Розширює судини, покращує роботу серця, діє заспокійливо. Так як володіє спазмолітичними, протизапальними, протиалергічними, жовчогінними та жовчотворнимивластивостями.
Липа - при невралгіях, як сечогінний та потогінний засіб, при циститах, жовтухах, подагрі, неврозах. Чай з липи п’ють при гіпертонічній хворобі, судинних кризах, цей напій сприяє потовиділенню, зниженню артеріального тиску та діє заспокійливо. Чудовий мембранопротектор та гепатопротектор.
Мʼята - та її препарати широко застосовуються в науковій медицині при лікуванні стенокардії, хвороб печінки, хвороб шкіри, невралгії, сечокам'яної і жовчокам'яної хвороби.
У народній медицині її використовують для лікування хвороб дихальних шляхів , неврозу, гіпертонічної хвороби, нормалізації порушеного сну, при фізичній і нервовій перевтомі, порушень менструального циклу, при стресових станах.
Верес- застосовують при ревматизмі та розладах нервової системи, при безсонні та нервовому збудженні.
Тисячолистник- діє він як гіпотензивний засіб, зменшує кількість серцевих скорочень, що в наш час буде корисним для зменшення впливу стресу на організм. Володіє заспокійливими властивостями при невростенії, істерії, гіпертонії. Експерементально доведено ,що деревій покращує звертання крові та має протизапальні властивості , тому часто використовується майже при всіх внутрішніх кровотечах.
Шипшина - Плоди шипшини знижують вміст холестеролу в крові, уповільнюють відкладання атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах, при порушенні кровотворення та згортання крові, для нормалізації життєвих сил та прискорення загоювання ран, та станах, що супроводжуються затримкою рідини в організмі.
Овес - при виснажені, розумовій перевтомі, неврастенії та безсонні.