• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Очищення Організму

Очищення Організму
Артикул: 12
Ціна: 250.00 грн   Новинка
Є в наявностіОчищення організму.

До його складу входять найсильніші протипаразитні трави, які справляються з усіма видами гельмінтів, та найпростіших, знищують яйця та личинки, виводять осілі в органах і тканинах шлаки, шкідливі речовини,  активно загоюють вражені місця, та відновлюють організм, нормалізують функціонування шлунково-кишкового тракту, нирок та печінки, стабілізують самопочуття, надають сил та енергії, посилюють імунітет.

Склад:

Пижмо - глистогінний засіб широкого спектру. Дієвий при захворюваннях шлунку та кишечника, печінки і жовчовивідних шляхів, при гепатитах, холециститах, ангіохоліциститах. тонізуючий засіб, покращує секреторну функцію шлунку. Протизапальний, антисептичний, протимікробний, жарознижуючий, протилямбліозний, вяжучий, потогінний та інсектицидний.

Полинь - чистить організм від одноклітинних мікроорганізмів, лямблій, трихомонад, стафілокока та інших, які призводять до запалення кишківника та хвороб печінки, шкірних захворювань (псоріаз, дерматит, діатез, екзема, алергії ).

Горіх - лист горіха приймають при авітамінозах, виснажені організму, гастритах, колітах, й ентероколітах з проносами, фурункульозі, сечокам’яній хворобі, цукровому діабеті, жовтусі, діатезі, подагрі, як кровоспинне та протиглисне.

Собача кропива - сердечний, послаблюючий, потогінний, антигельмінтний засіб. При пухлинах та гангренозних ранах, при пневмонії та респіраторних інфекціях, при епілепсії. Лікують гастрит та коліт зі схильністю до спазмів. Проти судомний, кардіотонічний, сечогінний, седативний засіб. Зменшує інтенсивність головних болей, покращує сон.

Тисячолистник - деревій покращує звертання крові та має протизапальні властивості , тому часто використовується  майже при всіх внутрішніх кровотечах, знімає спазми сечовивідних шляхів, жовчних протоків, кишечника, шлунку, тонізує мускулатуру матки, дієвий при нефрологічних та урологічних захворюваннях (гострі та хронічні цистити, уретрити, гломерунефрити, туберкульоз нирок).

Протипоказано вагітним, кормлячим, людям з чутливістю до індигридієнтів, людям з гострими захворюваннями печінки, нирок та шкт (при хронічній формі необхідна консультація лікаря)Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS