• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Збір №6 Нирковий

Збір №6 Нирковий
Артикул: 0006
Ціна: 250.00 грн   
Є в наявностіНирковий збір з 18 трав.

Нирки складаються з мільйонів мікроскопічних капілярних ниркових клубочків та канальців. За 1 хвилину через нирки проходить 1200 мл крові, яка фільтрується в клубочках, після чого в канальцях вибірково всмоктується назад вода та інші речовини. Наші нирки відповідають не тільки за кров'яний тиск, основна їх функція це виведення продуктів життєдіяльності шляхом фільтрації крові, відповідають за водно-сольовий баланс,  кальцієвий обмін, кровоутворення. У нормі за добу виділяється 1,5 л сечі

Хвороби нирок та сечових шляхів дуже розповсюджені та характеризуються надто тривалим перебігом та високою летальністю (гострий гломерулонефрит, пієлонефрит, ниркокам’яна хвороба). Підбирається лікування в залежності від етіології захворювання, це може бути алергічна та аутоалергічна природа захворювання (гломерулонефрит), інфекційна (пієлоніфрит) де збудником виступає патогенний стафілокок і стрептокок, палочка синьо-зеленого гною, кишкова палочка та ін. або як результат порушення обміну речовин. Сприяють розвиткові хвороби загальні захворювання, які знижують опірність організму (цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння, хронічна інтоксикація). Для лікування хвороб нирок та сечових шляхів використовують збори з десятків трав.  

Збір  нирковий Покращує роботу сечостатевої системи, рекомендований в боротьбі з нирко кам’яною хворобою, циститом, хворобами сечового міхура та сечовивідних шляхів, при набряках, при хворобах нирок, наднирників, нормалізує гормональний фон, чудово допомагає з відновленням в післяопераційний період.

Основа це волошки сині, хвощ, березові бруньки, рильця кукурудзи, спориш, ромашка, толокнянка, звіробій, м’ята, меліса, кропива, вероніка, чистотіл, бузина чорна, квасолиння, бруньки тополі, алтея, деревій в збір входить 18 трав. В зборі не  використовую сильнодіючих, небезпечних трав. перед вживанням отримайте консультацію лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. 

Замовити збір можна на сайтi www.fitoterra.com.ua   

або за номером телефону 063 107 69 79 вайбер та месенджер.Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS