• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Збір №6 Нирковий

Збір №6 Нирковий
Артикул: 0006
Ціна: 300.00 грн   
Є в наявностіНирковий збір з 18 трав.
Нирки складаються з мільйонів мікроскопічних капілярних ниркових клубочків та канальців. За 1 хвилину через нирки проходить 1200 мл крові, яка фільтрується в клубочках, після чого в канальцях вибірково всмоктується назад вода та інші речовини. Наші нирки відповідають не тільки за кров'яний тиск, основна їх функція це виведення продуктів життєдіяльності шляхом фільтрації крові, відповідають за водно-сольовий баланс, кальцієвий обмін, кровотворення. У нормі за добу виділяється 1,5 л сечі
Хвороби нирок та сечових шляхів дуже розповсюджені та характеризуються надто тривалим перебігом та високою летальністю (гострий гломерулонефрит, пієлонефрит, ниркокам’яна хвороба). Підбирається лікування в залежності від етіології захворювання, це може бути алергічна та аутоалергічна природа захворювання (гломерулонефрит), інфекційна (пієлоніфрит) де збудником виступає патогенний стафілокок і стрептокок, палочка синьо-зеленого гною, кишкова палочка та ін. або як результат порушення обміну речовин. Сприяють розвиткові хвороби загальні захворювання, які знижують опірність організму (цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння, хронічна інтоксикація). Для лікування хвороб нирок та сечових шляхів використовують збори з десятків трав. 
Збір нирковий Покращує роботу сечостатевої системи, рекомендований в боротьбі з ниркокам’яною хворобою, циститом, хворобами сечового міхура та сечовивідних шляхів, при набряках, при хворобах нирок, наднирників, нормалізує гормональний фон, чудово допомагає з відновленням в післяопераційний період.
Склад: 

ВЕРЕС - в народній медицині використовують при циститі, простатиті, ниркокамяній хворобі, запалені ниркових лоханок, хронічному пієлоніфриті, хворобах печінки та жовчних шляхів, подагрі, поліартриті.

ВОЛОШКИ СИНІ – при хворобах нирок та сечовивідних шляхів, як сечогінний, жовчогінний та протимікробний засіб. 

ХВОЩ - при набряках на основі нестачі кровообігу малого і великого кола, при запаленнях сечового міхура та сечовивідних шляхів.

МИКОЛАЙЧИКИ СИНІ - Є сильною зброєю в подоланні , нефритів, водянки,  статевої слабкості, простатиту, запаленя середнього вуха, різних шкірних хвороб, набряку ніг.

АКАЦІЯ - ефективно лікує пієлонефрит і цистит. Завдяки антисептичній дії використовується при епідеміях вірусних інфекцій.

ЦИКОРІЙ - використовують при лікуванні хвороби печінки, нирок, діабету, обмінного поліартриту, діатезу, алергічних захворювань, екземи. Використовують як сечогінний засіб. При запальних процесах жіночої статевої системи, при гострому чи хронічному запаленні підшлункової залози, заспокійливо діє на центральну нервову систему.

МАТЕРИНКА - в народній і традиційній медицині використовують як сильний антисептик з протизапальною, жовчогінною дією. Виділяють сечогінну та анестезуючу дію.

СПОРИШ, БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ, РИЛЬЦЯ КУКУРУДЗИ - володіють сечогінними, жовчегінними, відхаркувальними, потовидільними та протизапальними властивостями, антимікробною активністю. З давна застосовують при захворювань нирок, зокрема при гломерулонефриті, нефролітіазі, циститі, уретриті, при хворобах печінки, для зниження апетиту при ожирінні, при серцевих та ниркових набряках та хворобах жіночих статевих органів.

Ромашка, звіробій, кропива, вероніка, чистотіл, бузина чорна, квасолиння, реп’яшок  - йдуть не як основні а як допоміжні трави їх концентрація в зборі мала. в збір входить 18 трав. В зборі не використовую сильнодіючих, небезпечних трав. перед вживанням отримайте консультацію лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. 
Замовити збір можна на сайтi www.fitoterra.com.ua або за номером телефону 063 107 69 79 вайбер та месенджер.
Будьте здорові! Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS