• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Збір №8 Печінковий

Збір №8 Печінковий
Артикул: 0008
Ціна: 300.00 грн   
Є в наявностіЗбір 8 печінковий

Рекомендований при всіх захворюваннях печінки, 22 трави підібраних і направлених на відновлення, очищення, і правильну роботу печінки корисний при хворобах печінки та жовчовивідних шляшів.

Чудово чистить кров, нормалізує кислотність крові, знявши застійні прояви покращує настрій та додає тонусу, підвищує активнісь.

Печінковий збір з 22 трав! Печінка - фільтр нашого організму і приймає удари не тільки хвороб, а й ліків які ми приймаємо. Печінка фільтруючи кров виводить з організму неймовірну кількість шлаків та токсинів. Цей унікальний орган самовідновлюється, але стреси, шкідливі звички в харчуванні та відпочинку, хвороби та інфекції не дають змоги їй нормально функціонувати. Тому дуже корисно час від часу допомагати нашому організму ставати на шлях відновлення та здоров’я. А для цього нам і прийде на допомогу збір печінковий. До якого входить цмин піщаний, кукурудзяні рильця, деревій, нагідки, ромашка, фасоля, пижмо, кропива, звіробій, полин, спориш, цикорій, горобина, хвощ, грицики, конюшина, акація, м’ята, береза, материнка, чебрець, алтея.  В зборі не використовую сильнодіючих, небезпечних трав. перед вживаням отримайте консультацію лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS