• Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
  • Fitoterra - фітотерапія та біоенергетика
Меню

Збір №9 Кишечний

Збір №9 Кишечний
Артикул: 0009
Ціна: 300.00 грн   
Є в наявностіЗбір №9 кишечний

Коли говорим про кишечник то на думку приходить тільки 2 проблеми. Діарея або закрепи.

Насправді все набагато складніше і від нього залежить майже все! Адже це ядерний реактор нашого організму. Це імунна система, система виведення, всмоктування та розчеплення мікроелементів, також синтез гормонів. Наприклад гормон холецистокинін, який впливає на наш настрій, регулює апетит та відчуття ситості синтезується саме в кишечнику.

Ну і самі розумієте, що буде якщо порушити синтез цього гормону в наслідок інфекційних захворювань, антибіотик терапії, стресів, неправильного харчування, отруєнь, шкідливих звичок. Ми отримуємо підвищений апетит, надмірну вагу, депресію. І потрапляєм самі не помічаючи цього, в коло: апетит, вага, депресія з якого з часом не можем вийти без сторонньої допомоги, лікаря дієтолога, ендокринолога, гастроентеролога. 

Кишечник впливає на роботу: мозку (через серотонін гормон настрою) на шкіру (висипання на шкірі сама розповсюджена реакція, також сухість та лущення), на імунну систему адже її більшість знаходиться саме там (астма, алергії, мігрені, та автоімунні захворювання), на нирки (кишечник та нирки регулюють водно сольовий обмін організму і неправильна робота кишечника приводить до системного запального процесу та ниркової недостатності), на печінку (все що потрапить з кишечника в кров потрапить в печінку, всі речовини, гормони, токсини, медикаменти та продукти розпаду, і це може призвести до патологій печінки), на вагу (всмоктування відбувається в кишечнику тому нормалізацію ваги, для схуднення або набору варто починати з кишечнику та його мікрофлори) і цей список можна продовжувати ще довго.

Для профілактики та нормалізації роботи кишечнику хочу запропонувати збір трав направлений на покращенняперестатики кишечника, чудовий в боротьбі з запорами, поліпами, кишечники коліками, метеоризмом, корисний при відновленні після антибіотико терапії, підвищує імунітет, нормалізує роботу шлунково-кишечного тракту Основа це деревій, золототисячник, кропива, цикорій, піжма, бузина чорна, липа, мята, кора крушини, ромашка. Та допоміжні в зборі звіробій, подорожник, спориш, листя алтеї, квасоля, кукурудзяні рильця, горобина, безсмертник.

В збір входить 18 трав. В зборі не використовую сильнодіючих, небезпечних трав. перед вживаням отримайте консультацію лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Viber
Instagram
Facebook
YouTube
Copyright © fitoterra.com.ua
Розробка сайту - FOBS